שירותי Datacenter מתקדמים


שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעת בחירת חברה המתמחה בשירותי ענן הוא ותק ומקצועיות. רק חברה מקצועית תוכל לספק לכם שירותים בסטנדרטים גבוהים הכוללים, בין היתר, גם תמיכה ותכנית ומענה זמין ואדיב. כמו כן אנו מאמינים שעל שירותים מודרניים, כגון מחשוב ענן, אין צורך לשלם מחירים מופקעים ולכן מציעים לכם את האפשרות ליהנות ממגוון פתרונות במחירים משתלמים ביותר.

חדשנות

כיאה לשירותים מתקדמים, צוות החברה הפועל מתוך ניסיון ומיומנות, דואג להתעדכן ללא הרף בכל הפיתוחים והטכנולוגיות המתחדשות בתחום וזאת כדי לספק לכם את המענה העדכני והחדשני ביותר. חדשנות זו היא שתיתן את הטון ותבנה את התדמית העסקית שלכם, מה גם שבעזרתה תוכלו לקדם את העסק שלכם בדרך היעילה והיצירתית ביותר ואף לחסוך עד כמה שניתן בעלויות!


התאמה מלאה לצרכים שלכם

כחלק מהמאמצים שלנו להציב את הלקוח במרכז העשייה שלנו, אנו מציעים עבורכם מגוון שירותי מחשוב בענן השמים דגש על שביעות רצונכם המלאה. על מנת להעמיד לרשותכם את השירות הטוב והנכון ביותר עבורכם, אנו נאפיין את הצרכים שלכם לעומקם, נספק לכם את המענה המתאים – שבאמת יענה על האתגרים העומדים בפניכם - ונציע לכם פתרונות מתקדמים, אופטימליים ויצירתיים שיאפשרו לפעילותכם להמשיך ולגדול ללא הפרעה.

יציבות מרבית ומהירות גבוהה

פרמטר נוסף וחשוב לא פחות בעת מעבר לשירותי ענן הוא אופיים של השירותים המוצעים לכם. אינטרקלאוד מעמידה לרשותכם את האפשרות ליהנות מיציבות מרבית וממהירות גבוהה בכל אחד מחבילות האחסון והאירוח שלנו ולזכות לשקט הנפשי, המתלווה לידיעה כי האתרים שברשותכם מאוחסנים על גבי מערכות מחשב יציבות ומגובות, אשר מאפשרות את פעילותם התקינה ובמקביל – את הביטחון שלכם בביצועים הגבוהים של האתר.