ענן פרטי לעסקים

בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים מבינים את ההכרח הקיים בשירותי ענן פרטי לעסקים. פתרונות המחשוב שאנו באינטרקלאוד בע"מ מעמידים לרשותכם בתחום, יאפשרו לכם לחסוך זמן יקר ועלויות ועדיין לנהל מערכות מחשוב המאופיינות בכל החידושים והטכנולוגיות המתקדמות.

התחברות למערכות המחשוב של העסק מכל מקום

הטכנולוגיה של ענן פרטי לעסקים מאפשרת לכם להתחבר למערכות המחשוב של העסק מכל מקום בו אתם נמצאים ולשלוט באופן מלא ומאובטח על כלל המערכות השונות ובתנאי שיש חיבור לאינטרנט. עם זאת שירותים אלו מסירים מכם את האחריות, פשוטו כמשמעו, כך שאינכם צריכים לדאוג לענייני תחזוקה או לאבטחת השרתים. אין ספק כי מדובר ביתרון משמעותי.

גמישות מרבית

יתרון נוסף שקיים בענן פרטי לעסקים בא לכדי ביטוי בגמישות של השירותים. באפשרותכם להעניק ולהסיר הרשאות למסמכי החברה, לשנות את נפח החבילות או את הגדרות השירותים בהתאם לצורך, לזכות לתמיכה מלאה או לשירותי גיבוי ואבטחה וכדומה. כמו כן, מערכות המחשוב של העסק זמינות באופן מקסימלי ומאפשרות גישה נוחה לבעלי ההרשאות בהתאם להרשאתם, והעסק זוכה לחיסכון ולפתרון מובנה.

שירותי ייעוץ אישי ומקצועי

היות ואנו מאמינים כי פתרונות מחשוב מתקדמים ומותאמים מתחילים קודם כל בשירות אישי ומקצועי אנו נרד עמכם לעובי הקורה, נאפיין את הצרכים שלכם ואת צרכיו של העסק, הארגון או החברה ונספק ייעוץ בתחומים רבים וביניהם - בחירת חומרה, רכישה, שירות חלפים, תחזוקה שוטפת ועוד. על שירותי ענן פרטי לעסקים להיות תפורים למידותיו של העסק ולספק מענה מקצועי ואמיתי עבור צרכים נקודתיים.

כחלק משירותי ענן פרטי לעסקים אנו מעמידים לרשותכם מגוון של אפשרויות בחירה:

  • הקמת ענן פרטי לעסקים על גבי חומרה שלכם או שלנו
  • חיבור לאחסון Storage שלנו או שלכם
  • Firewall פרטי או שיתופי
  • חיבור VPN ממשרדי הלקוח לענן הפרטי
  • חיבור כל אתרי הלקוח בתצורת כוכב
  • פתרונות אבטחת מידע
  • התאוששות עסקית
  • אתר DRP
  • חיבור לענן ציבורי כגון Amazon, Azure של מייקרוסופט או Google Cloud Platform.

שאלות ותשובות
שירות זה מתאים בעיקר לחברות וארגונים המעוניינים להקים תשתית פרטית ועצמאית. הפתרון שלנו כולל אפיון, רכישה והקמה של המערכת ומותאם באופן אישי למשתמשים.
אנו נמליץ לכם על שימוש בפתרונות ענן בקוד פתוח אך כמובן שניתן להשתמש גם בפתרונות קנייניים כגון VMware ,HyperV או XenServer או בכל פתרון אחר לבקשתכם.
ניתן לקבל שירות של Storage בתשלום לפי השימוש בפועל. כמו כן באפשרותכם לספק פתרון Storage משלכם.
מכיוון שזהו שירות התפור בדיוק לצרכים ולמידות שלכם, אנו נפעל על פי אפיון מדויק שלהם תוך שנחליט, יחד אתכם, למה אתם זקוקים ולמה פחות. בהתאם לכך נקבע את גבולות השירות ואת סעיפיו השונים.

היתרונות הנלווים לשירותי ענן לעסקים הנם גדולים ומרובים, לכן מומלץ לבחון אותם בהקדם, במיוחד כששאר העסקים, גם הם, פונים לכיוון שירותים אלו. לפרטים נוספים או להצטרפות לשירות ענן פרטי לעסקים, צרו עמנו קשר, תאמו פגישת ייעוץ לצורך אבחון ואפיון הצרכים שלכם ואנו נשמח לספק לכם מגוון של פתרונות מחשוב מתקדמים.